O nas

Front-End Developement | Web Design | Copywriting | Graphic Design | Strony internetowe Poznań | Tworzenie i projektowanie stron WWW | Tworzenie stron internetowych Poznań | Responsywne strony internetowe

Twoja Wizytówka to autorska inicjatywa Piotra Ratajczaka, który w 2017 roku postanowił przekuć swoją pasję związaną z projektowaniem stron internetowych we własną działalność. Dziś jest zespołem entuzjastów i specjalistów, którzy podejmą się przygotowania witryn dla firm z najróżniejszych branż.

Jeśli chcesz wyróżnić się w sieci i mieć stronę, która przyniesie ci konkretne korzyści biznesowe, zapraszamy do współpracy! Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną witrynę – zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym i zasadami użyteczności.

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio.

Odwiedzającym polecam jeden z najszybszych hostingów ze znakomitym wsparciem. Ten link pozwoli Tobie na zakup planu hostingowego z 40% rabatem u dostawcy usług internetowych - smarthost.pl.

W naszej ofercie znajdują się poniższe usługi:

Kilka słów od naszych klientów

Pomagamy firmom osiągać najlepsze wyniki od 2017 roku

"Z jednej strony fachowa wiedza i doświadczenie. Z drugiej strony bardzo miła i sympatyczna obsługa. Pan Piotr naprawdę zna się na projektowaniu stron www, a do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Generalnie, polecam!"

Magdalena Nowicka

Copywriter

"Wszystko w porządku, korzystałem przy tworzeniu strony oraz wizytówki, odzew Klientów potwierdził, że skorzystanie z usług Pana Piotra było dobrą decyzją. Polecam!"

Maciej Banaszyk

Designer

"Pan Piotr stworzył nam stronę internetową, która spełnia nasze oczekiwania. Bardzo indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm i kreatywność. Naprawdę polecam"

Kuba Grześko

Właściciel @Domki Kaja

"Pełen profesjonalizm, przystępne ceny - firma godna polecenia."

Łukasz Drzewiecki

Właściciel @HVAC

"Bardzo profesjonalna obsługa. Kreatywne i przyszłościowe rozwiązania. Bezproblemowy kontakt. Bardzo serdecznie polecam!"

Joanna Grochowa

Właściciel @Bar u Grochowej

"Profesjonalizm przez duże P! Szybko, fachowo i wg. wcześniejszych ustaleń. Polecam"

Filip Weymann

Właściciel @VinylGate Recordstore